Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 09.04.2010, 23:36
Zaczynają mnie niepokoić pomysły naszego trenera na zestawianie zespołu.
Już zmiany które zrobił Kasperczak w meczu z Polonią wzbudziły we mnie wiele wątpliwości. Zostawił ledwo człapiącego Ba zdjął Piotrka.

Teraz również nie podoba mi się zapowiedź zestawienia naszego środka Ba z Jirsakiem – kto tu będzie ofensywnym a kto defensywnym pomocnikiem ? Obaj to nie są wojownicy mogący zdominować środek.
Czy nie można cofnąć Piotrka na obronę, Diaza dać na środek do pary z Ba a na lewej flance wpuścić Kirma, który chyba jednak lepiej czuje się na lewej niż prawej.

Ale chyba boss przywiązał się do pomysłu że po prawej Piotrek z tył Diaz i nic tego nie zmienia a szkoda.
Odpowiedz cytując