Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 09.04.2010, 23:06
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Śmiem zaryzykować, że dokładnie na odwrót - jeżeli jutro stracimy punkty to dopiero wtedy gramy z Lechem o mistrza


ale jak jutro wygramy to Kuchenki nie beda nam siedziec na plecach tylko beda te 4 pkt.

mamy wygrac i mam nadzieje ze nasi widzac sytuacje i wygrana Amiki spreza sie na Slask podwojnie.

na trybunach przyjazna le na boisku walka i jeszce raz walka.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując