Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22379
Stary 09.04.2010, 23:03
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie ograniczajmy się, sięgnijmy po Calamity Jamesa...

Przyrowski... Boże, czemu Wisłę tak ciężko doświadczasz


Co nas nie zabije to nas wzmocni .....

Z Polski na ta chwile to bym bral Onyszke zwlaszcza ze Odra to dla niego tylko taki przystanek ,napewno dlugo w niej grac nie zamierza.

naprawde czas kogos zakontrakotwac ,bo gdzie nie czytam o sytuajcji z bramkarzem to zaraz wszyscy mowia i pisza o Wisle i 30 bramkarzach na testach.Dosc tego posmiewska ,kupowac kogos i koniec tej szopki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując