Cracovia jest cienka i widzac ze Odra i Polonia cos graja ,sa teraz chyba w tej lidze najslabsi.No moze ich przyjaciółki z Arki to ten sam denny poziom
Amika widac ze złapała ten luz,szykuje sie super mecz niedlugo,szkoda bo takie widowska to powinny byc przy 35 tys na nowym stadionie ale musimy uzbroic sie w cierpliwosc.
I dobrze ktos napisal ze Amika chce Mistrza ale to Wisla wie jak sie go zdobywa
oby tak i w ym sezonie
