Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6694
Stary 09.04.2010, 22:52
Cracovia jest cienka i widzac ze Odra i Polonia cos graja ,sa teraz chyba w tej lidze najslabsi.No moze ich przyjaciółki z Arki to ten sam denny poziom

Amika widac ze złapała ten luz,szykuje sie super mecz niedlugo,szkoda bo takie widowska to powinny byc przy 35 tys na nowym stadionie ale musimy uzbroic sie w cierpliwosc.

I dobrze ktos napisal ze Amika chce Mistrza ale to Wisla wie jak sie go zdobywa

oby tak i w ym sezonie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując