Wyświetl pojedynczy post
wiślak15
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Gdynia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 09.04.2010, 22:40
Wisła - Śląsk 2:0 (1:0)

skład: Pawełek - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Diaz - Łobodziński, Ba, Jirsak, Piotr Brożek - Małecki, Boguski

bramki: Boguski, Paweł Brożek

zmiany: Paweł Brożek, Kirm, Burliga