Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15416
Stary 09.04.2010, 22:24
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jak najlepiej dojechać MPK z Huty do Scanmedu na Wrocławskiej? Przystanek Wrocławska to będzie daleko od Scanmedu bo to długa ulica?
Przyst. Urząd Marszłakowski jest bliżej. Czymś co jedzie przez Wrocławską, 130 np.

A z Huty to szerokie pojęcie No ale możesz np. 501 na Kleparz.
Odpowiedz cytując