|
ale nikt nie będzie dawał Hristovovi dwóch lat na aklimatycacje.To już nie te czasy żeby na kogoś czekac tak długo czy wypali, klubu na to nie stac w obecnej trudnej sytuacji finansowej.Zamiast takich obcokrajowców już lepiej sprawdzac chłopaków z ME.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.04.2010 o godz. 22:00.
|