Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6798
Stary 09.04.2010, 21:42
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ile wam idzie wypłata z Bah?
Ile też trzeba czekac aż mi wezmą kwote z konta?
Podbijam bo wcziraj w południe wypłaciłem 20 zł symbolicznie. I nic sie nie dzieje od tego czasu.
Ani z konta mi nie pociagnelo, Wypłaty w trakcie opracowania 0 złotych. Nic. Wpisałem tam PKo w nazwie banku, numer i kwote. Dziwne.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując