BRTS39 napisał(a):

Ile wam idzie wypłata z Bah?
Ile też trzeba czekac aż mi wezmą kwote z konta?
|
Podbijam bo wcziraj w południe wypłaciłem 20 zł symbolicznie. I nic sie nie dzieje od tego czasu.
Ani z konta mi nie pociagnelo, Wypłaty w trakcie opracowania 0 złotych. Nic. Wpisałem tam PKo w nazwie banku, numer i kwote. Dziwne.