Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5385
Stary 09.04.2010, 21:33
Orson napisał(a):Wyświetl post
tomasz_19: dlaczego szkoda?
sory, ale nie dysponujemy wieloma zawodnikami w lini ataku, Christow w formie by nam się przydał, nie wierzę, że zapomniał jak się gra w piłkę zwłaszcza, że nie zostaje się królem strzelców przez przypadek 2 razy... tak na prawdę nie dostał poważnej szansy zarówno od Skorży jak i Kasperczaka, w pierwszym swoim występie musiał z marszu wejść do 1 jedenastki bez możliwości zgrania się z kolegami z zespołu... mówię, dla mnie nie jest jakimś tam ogórkiem z łapanki tylko trzeba dać mu szanse...
Odpowiedz cytując