Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5384
Stary 09.04.2010, 21:26
A dlaczego nie szkoda ? Denerwuje mnie to od wielu lat w Wiśle że nie daje się tak na prawdę szans piłkarzom,Żurawski potrzebował przecież ponad rok żeby się zgrać - a miał raczej większą klasę niż Christov,to czego mamy wymagać od takiego Bułgara ?
I co,Garguła wróci po kontuzji zagra źle 3 mecze i aut ? nie pojmuje
Odpowiedz cytując