Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
krystiano
Member
Od: 10.2006
Skąd: Grudziądz
Offline
#
6693
09.04.2010, 20:59
Chodziło mi właśnie o grę Bożoka w kontekście gry w Wisełce.
krystiano
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krystiano
Znajdź inne posty napisane przez krystiano