Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6692
Stary 09.04.2010, 20:56
krystiano napisał(a):Wyświetl post
Ten cały Bożok to chyba taki dobry jednak nie jest.
Jeszcze nie rozegrał dobrego meczu w tej rundzie, a łysy chciał go przecież ściągnąć do Wisły.
Odpowiedz cytując