Nawet jeśli zgodzić się z taką krytyką (ja się nie zgadzam) to co napisać o naszej grze?Aż strach się bać
WILU TS napisał(a):

|
No i 2-0 wyłączam transmisje bo pajacyki w studiu zaraz się sklepią na monitory albo na siebie z radochy
|
A my jesteśmy tacy biedni, niekochani i w ogóle... Rada dla zakompleksionych: napijcie się oleju i skupcie się na wspieraniu Wisełki.