Wyświetl pojedynczy post
mikesz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6688
Stary 09.04.2010, 20:36
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Waszym zdaniem Lech gra dobrze Wy to chyba kibice Lecha jesteście. Grają typową polską piłkę, na stojaka aż wpadnie. Jaki ciąg na bramkę Jaka ładna gra Lewandowski nie istnieje. Lech jest spokojnie do pyknięcia, tych dwóch defensywnych pomocników w Lechu to kpina jakaś. Ale najlepsze i tak są NO LOOK PASSY Stilicia...hahahahahahha On myśli że kogos tym myli W polsce i tak każdy piłkarz patrzy na piłkę to po co on robi z siebie durnia i takie zagrania serwuje? Poza tym zwód to niesamoicie techniczmy...pff żenada
Nawet jeśli zgodzić się z taką krytyką (ja się nie zgadzam) to co napisać o naszej grze?Aż strach się bać

WILU TS napisał(a):Wyświetl post
No i 2-0 wyłączam transmisje bo pajacyki w studiu zaraz się sklepią na monitory albo na siebie z radochy
A my jesteśmy tacy biedni, niekochani i w ogóle... Rada dla zakompleksionych: napijcie się oleju i skupcie się na wspieraniu Wisełki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.04.2010 o godz. 23:24.
wafle? nie, dziękuję
Odpowiedz cytując