tofik napisał(a):

ban 
Chociaż...impossible is nothing.
|
sam se ..... ban
to jest oficjalne info na oficjalnym portalu pana Osucha
jak dla mnie lol
lol dekady
ps. chyba że chodzi o to że Przyroś w podzięce za bramkę w sobotę wielkanocną dostaje propozycje emerytury przy Reymonta.
