piotrek chicago napisał(a):

|
nie nieobejrzysz nigdzie!!!! ludzie tak trodno poszukac? zawsze ten sam problem robicie z siebie inwalidow (nie obrazajac inwalidow)
|
Pozdrawiam inwalide
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka i więcej się nie poć i nie zawalaj mi skrzynki swoimi hamerykańskimi bzdetami bo i tak nie czytam tylko wale do kosza od razu