Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2348
Stary 09.04.2010, 18:43
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
nie nieobejrzysz nigdzie!!!! ludzie tak trodno poszukac? zawsze ten sam problem robicie z siebie inwalidow (nie obrazajac inwalidow)
Pozdrawiam inwalide http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka i więcej się nie poć i nie zawalaj mi skrzynki swoimi hamerykańskimi bzdetami bo i tak nie czytam tylko wale do kosza od razu
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 09.04.2010 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując