Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1809
Stary 09.04.2010, 18:30
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Tylko mi się coś z czasem na forum popierniczyło?

Ten post według forum wysłany jest o 19:15, według mojego zegarka (i WorldTimeServer) jest 18:58.
Od kilku(nastu) dni jest ta około 15 minutowa różnica czasu.
the end
Odpowiedz cytując