Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6669
Stary 09.04.2010, 18:04
Najgorsze jest to ile oni zarabiają...przecież ja osobiście za taką kasę dałbym sobie wypruć żyły na boisku i chociaż brak umiejętności nadrabiać bieganiem - jak powinno 99% piłkarzy "ekstraklasy"
Odpowiedz cytując