Oxydrene napisał(a):

|
Chciałbym spytać czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda mecze lig zachodnich. Jeśli tak to jakie macie odczucia przełączając z meczu Premiership gdzie walcza o kazdy metr boiska i potrafia zap*erdalać od lini do lini przez 90min na Zaglebie - Cracovia?
|
To nawet Premiership nie trzeba oglądać, wystarczy włączyć Championship, 2 ligę niemiecką czy choćby Szkocką ekstraklasę..ja rozumiem brak techniki, pomysłu itp ale im się kompletnie nie chce biegać..przy 13 meczach do rozegrania...parodia
