Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6668
Stary 09.04.2010, 18:03
Oxydrene napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym spytać czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda mecze lig zachodnich. Jeśli tak to jakie macie odczucia przełączając z meczu Premiership gdzie walcza o kazdy metr boiska i potrafia zap*erdalać od lini do lini przez 90min na Zaglebie - Cracovia?
To nawet Premiership nie trzeba oglądać, wystarczy włączyć Championship, 2 ligę niemiecką czy choćby Szkocką ekstraklasę..ja rozumiem brak techniki, pomysłu itp ale im się kompletnie nie chce biegać..przy 13 meczach do rozegrania...parodia
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując