Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 09.04.2010, 18:00
Chciałbym spytać czy jest tu ktoś kto regularnie ogląda mecze lig zachodnich. Jeśli tak to jakie macie odczucia przełączając z meczu Premiership gdzie walcza o kazdy metr boiska i potrafia zap*erdalać od lini do lini przez 90min na Zaglebie - Cracovia? Po ogladnieciu pierwszej połówki jestem w szoku. Przecież tam powinno być co najmniej 4-0 tylko kopnąć prosto piłki nie umieją, ta rzekoma obrona Cracovii to jakaś zbieranina cieniasów, Radzio Matusiak nawet nie ma oznak fizycznego zmęczenia( czyt. potu). Jakby podmienić stadion Zagłębia na boisko Lotnika Kryspinów to ktoś może pomyśleć, że to mecz okręgówki...
Odpowiedz cytując