|
Jezu co parchy są słabe to jest niesamowite,jak oni tego nie przegrają różnicą 3 goli to będzie przekręt roku,od 20 minut nie weszli nawet na połówkę zagłębia...
hehe 0 strzałów w 47 minut ZERO
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 09.04.2010 o godz. 17:57.
|