Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6663
Stary 09.04.2010, 17:43
Jezu co parchy są słabe to jest niesamowite,jak oni tego nie przegrają różnicą 3 goli to będzie przekręt roku,od 20 minut nie weszli nawet na połówkę zagłębia...

hehe 0 strzałów w 47 minut ZERO
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 09.04.2010 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując