Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5374
Stary 09.04.2010, 16:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To samo co Kirm
Kirm to niby ma tyle że u nas cała ofensywa leży i kwiczy
Stąd nawet Ba, który techniką i przeglądem pola, zamiata całą ligę nie wiele może zrobić a co gorsze z braku żadnej alternatywy rozegrania stara się kiwać i grać ryzykownie - co już kilka razy skończyło stratą i groźnymi kontrami.Jak tak to będzie wyglądało z kuchenkorzem to nas zamiotą w 45 minut

Kasperczak najpierw musi nauczyć ich grać kombinacyjnie , jakiś schematów ,gdzie można grac na pamięć ,ustawiania się, wychodzenia na pozycje...Jak dla mnie to jeśli w ogóle jest do zrobienia, to ze 2 przerwy między rozgrywkami potrzebne.Teraz to jedynie lekkie korekty, co jest czynione.

ps. a co do Gołosia, to z tego co pamiętam kontrakt kończy mu się z końcem czerwca.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 09.04.2010 o godz. 16:58.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując