Ogryzek napisał(a):

To samo co Kirm
|
Kirm to niby ma tyle że u nas cała ofensywa leży i kwiczy

Stąd nawet Ba, który techniką i przeglądem pola, zamiata całą ligę nie wiele może zrobić a co gorsze z braku żadnej alternatywy rozegrania stara się kiwać i grać ryzykownie - co już kilka razy skończyło stratą i groźnymi kontrami.Jak tak to będzie wyglądało z kuchenkorzem to nas zamiotą w 45 minut
Kasperczak najpierw musi nauczyć ich grać kombinacyjnie , jakiś schematów ,gdzie można grac na pamięć ,ustawiania się, wychodzenia na pozycje...Jak dla mnie to jeśli w ogóle jest do zrobienia, to ze 2 przerwy między rozgrywkami potrzebne.Teraz to jedynie lekkie korekty, co jest czynione.
ps. a co do Gołosia, to z tego co pamiętam kontrakt kończy mu się z końcem czerwca.