Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2345
09.04.2010, 16:40
Kto nie ma Eurosportu2 i nie może obejrzeć dziś Wiślaczek zapraszam do RadioGol - tam od 20:45 transmisja z tego meczu
http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u
3michal_04
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3michal_04
Znajdź inne posty napisane przez 3michal_04