Wyświetl pojedynczy post
3michal_04
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2345
Stary 09.04.2010, 16:40
Kto nie ma Eurosportu2 i nie może obejrzeć dziś Wiślaczek zapraszam do RadioGol - tam od 20:45 transmisja z tego meczu

http://radiogol.pl/m3u/RadioGol1.m3u
Odpowiedz cytując