maaarcin napisał(a):

|
Kirm dwanaście spotkań w lidze rozpoczynał w podstawowym składzie razem z Łobodzińskim, więc wówczas na pewno grał na lewym skrzydle. W pozostałych spotkaniach głównie wymieniał się pozycjami z Małeckim i Ćwielongiem, i w tych meczach też często grał na lewej stronie.
|
Może tak zaczynał ,do puty ,Skorża nie zdejmował Łobo i przestawiał Kirma na prawa strone.Wydaje mi się ,ze i wtrakcie meczu mieli się wymieniac jak czynił to niegdyś Zieńczuk z Kosą.Nie zmienia to faktu,ze występując na lewej stronie dużo lepiej się prezentował,niz grając na prawej.