Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22376
Stary 09.04.2010, 14:55
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Strasznie się dziwię, że nikt nie chce zatrudnić dobrego specjalisty od bramkarzy. Nie siedzę w temacie, ale wydaje mi się że pensja nawet Dowhania (zdecydowanie najlepszego specjalisty w całym kraju) jest o wiele wiele wiele niższa od zarobków większości naszych grajków. Bo ile on może zarabiać? A jeśli jest dobry (tutaj akurat można to sprawdzić, z kim pracował, jak się później zawodnikom wiodło itd) to inwestycja na 100% się zwróci. No ale obawiam się, że są to tylko moje czcze marzenia..
Dowhan jest legionistą i nie zalezy mu bardzo na kasie. Pewnie dlatego jest tak dobry.
Odpowiedz cytując