Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5363
Stary 09.04.2010, 13:51
tofik napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie on jest skandalicznie słaby. Jeszcze mówi, że forma jest ok. No może i jest, ale grać nie potrafi.
.
A ja nie rozumię jednego.Czego Kirma nie ustawiają na lewej pomocy.Z tego co pamiętam ,mówił,ze własnie tam się najlepiej czuje.Dac wolne Diazowi i zagrac na lewej Brożek i Kirm w pomocy ,a na prawej Alawarez I Łobo .Dlaczego nikt nie chce chociaż spróbowac tak to zestawic...?Ma ktoś e-mail do Kaspeczka ?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując