Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22373
Stary 09.04.2010, 13:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
gool pl twierdzi że Pawełek jest na odstrzał
zamiast niego


uwaga
taaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaam
cały na biało wjeżdża
Przyroś
Sebastian Przyrowski

Z tym Przyrowskim to żart?
Z polskiej ligi to chyba tylko Gikiewicz, który przy dobrym trenerze mógłby się rozwinąć w dobrego bramkarza. Jak nie to tylko pozostaje jakiś zagraniczny, bo np. Onyszko to tylko rozwiązanie w jego wieku tymczasowe.
Odpowiedz cytując