Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
22373
09.04.2010, 13:50
emjot
napisał(a):
gool pl twierdzi że Pawełek jest na odstrzał
zamiast niego
uwaga
taaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaam
cały na biało wjeżdża
Przyroś
Sebastian Przyrowski
Z tym Przyrowskim to żart?
Z polskiej ligi to chyba tylko Gikiewicz, który przy dobrym trenerze mógłby się rozwinąć w dobrego bramkarza. Jak nie to tylko pozostaje jakiś zagraniczny, bo np. Onyszko to tylko rozwiązanie w jego wieku tymczasowe.
kolarz90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolarz90
Znajdź inne posty napisane przez kolarz90