Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
9116
09.04.2010, 13:49
crazykaro
Pewnie jesteś na bieżąco , no ale jakbyś wcześniej nie zauważył w kurniku warszawskim zaczęli układać Twój ulubiony wzór . Z napisu Legia mają już przykręcone foteliki E parę fotelików G i całe I.
filip74
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip74
Znajdź inne posty napisane przez filip74