|
Liczyłem jakiś czas temu że stadion, a za nim koszty jego utrzymania wygenerują w SSA jakiś ciąg na to zeby organizacyjnie się rozwinąć, zmienić. Teraz można powiedzieć że nic takiego nie nastąpiło. Co gorsza sytuacja wygląda jeszcze gorzej niz te kilka miesięcy temu. Bez sponosra, żyjąc zdnia na dzień, bez żadnej wizji jutra. Z nastwieniem wyrwać jak najtaniej część stadionu, zby przypadkiem nikt od nas za dużo nie wymagał...
Chciałbym zmiany właścicielskiej w klubie, jednak przed tym mam cholerne obawy patrząc po ludziach którzy mogliby być tym zainteresowani.. I tak myśle gdzie dziś byśmy byli gdyby to nastąpiło 3 lata temu, a stalibyśmy się własnością firmy developerskiej...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|