|
skad odjezdzaja busy do Slomnik ?
Jezeli to Ci nadal potrzebne to masz 2 wyjscia albo idziesz na dworzec autobusowy i tam z dolnej plyty co 15min. odjezdzaja do miechowa przez slomniki albo idziesz na ul.Zygmunta Augusta zaraz kolo sądu i tam juz tylko do Słomnik jada. przejazd 3zeta
Przedmówcę chyba troche wyobraźnia poniosła!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|