Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15393
Stary 09.04.2010, 11:56
hrabia napisał(a):Wyświetl post
skad odjezdzaja busy do Slomnik ?

na dolnej płycie dworca... stanowisko D11 albo D14:/ to najbliżej wejścia do galerii krk (tego tunelu) o ile dobrze pamiętam... tam dosłownie co 15 min jeżdżą busy do Miechowa... oczywiście wszystkie zatrzymują się na tym piździowatym zajeździe w słomnikach. bilet kosztuje chyba 3 zł.
Odpowiedz cytując