hrabia napisał(a):

|
skad odjezdzaja busy do Slomnik ?
|
na dolnej płycie dworca... stanowisko D11 albo D14:/ to najbliżej wejścia do galerii krk (tego tunelu) o ile dobrze pamiętam... tam dosłownie co 15 min jeżdżą busy do Miechowa... oczywiście wszystkie zatrzymują się na tym piździowatym zajeździe w słomnikach. bilet kosztuje chyba 3 zł.