Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9111
Stary 09.04.2010, 11:21
ale i my nie jesteśmy bez winy.
pozwalamy na to, żeby nasz klub był kąskiem dla ludzi pokroju Placzyńskiego.

pseudoprezes Wilczek miał luz, bo był miękki i coś tam kibicom tez dał więc miał spokój.

i jak zawsze dochodzimy do punktu: czy powinniśmy całowac Cupiała po nogach za to , ze mamy to czego nikt w Polsce nie ma, czy powinniśmy otwarcie go krytykowac za kolejne stracone szanse i fatalne decyzje.

Organizacyjnie będa niedługo biły nas wszystkie kluby, a my musimy tylko liczyc na to, ze przy okazji jakiejs głupiej decyzji trafi nam się mądry człowiek (
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując