Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 09.04.2010, 10:02
Nie ma co kombinować. Niech grają Marcelo i Głowa. Mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Lechem i Legią, tylko w meczach ze słabszymi drużynami. Teraz najważniejszy dla nas jest s Śląsk, przecież oni nie przyjadą razem z kibicami do Krakowa napić się piwa. O Lechu będziemy myśleć po zakończeniu meczu ze Śląskiem.
Odpowiedz cytując