|
Nie ma co kombinować. Niech grają Marcelo i Głowa. Mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Lechem i Legią, tylko w meczach ze słabszymi drużynami. Teraz najważniejszy dla nas jest s Śląsk, przecież oni nie przyjadą razem z kibicami do Krakowa napić się piwa. O Lechu będziemy myśleć po zakończeniu meczu ze Śląskiem.
|