Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9109
Stary 09.04.2010, 08:50
Generalnie zgadzam się z tym ze na warunkach Gminy Wisła nie powinna była przyjąć dzierżawy całego obiektu .Małe - ale - jest takie że Wisła a przede wszystkim Cupiał mieli przynajmniej 1,5 roku żeby rozmawiać,lobbowac,naciskać-tak aby mieć jak najkorzystniejsze warunki.Do tego propagowac budowę w całej południowej Polsce - tak żeby się nią interesowała szeroka grupa ludzi a nie tylko stali bywalcy R22.Nie zrobili nic.Powiem więcej brak działu Marketingu i prezesa S.S.A na 4 miesące przed otwarciem stadionu jest bardzo wyraźnym sygnałem że właścicel nie traktuje klubu priorytetowo- wręcz nie ma dla niego czasu i serca
Czy da się na części komercyjnej zarobić? JAkby sie nie dało to by nie był nikt zainteresowany- a jednak ktos jest.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując