eye63 napisał(a):

|
W Wawie to jednak jacyś mocni idioci mieszkają.
|
A czemuż to idioci?
1. Okuka - pamiętają go jako takiego co umiał zagonić gwiazdki do roboty i który zdobył mistrza = w zasadzie idealna analogia jak radość dużej części z Kasperczaka u nas, przez pamięć lat minionych.
2. Skorża - trener który w 2 lata zdobył 2 mistrzostwa - myślenie co prawda naiwne że jak u nas zdobył to i tam zdobędzie, gdzie i u części naszych kibiców jest strach że tam gdzie Skorża pójdzie to tam będzie mistrz.
Ja osobiście uważam że Legia nie powinna zatrudniać ani Okuki ani Skorży więc generalnie te kandydatury przyjmuje z zadowoleniem
