Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 09.04.2010, 01:18
eye63 napisał(a):Wyświetl post
W Wawie to jednak jacyś mocni idioci mieszkają.
A czemuż to idioci?

1. Okuka - pamiętają go jako takiego co umiał zagonić gwiazdki do roboty i który zdobył mistrza = w zasadzie idealna analogia jak radość dużej części z Kasperczaka u nas, przez pamięć lat minionych.

2. Skorża - trener który w 2 lata zdobył 2 mistrzostwa - myślenie co prawda naiwne że jak u nas zdobył to i tam zdobędzie, gdzie i u części naszych kibiców jest strach że tam gdzie Skorża pójdzie to tam będzie mistrz.

Ja osobiście uważam że Legia nie powinna zatrudniać ani Okuki ani Skorży więc generalnie te kandydatury przyjmuje z zadowoleniem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując