Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9102
Stary 08.04.2010, 22:43
Tak a propos ewentualnej obecności pana Płaczyńskiego i SportFive na stadionie przy Reymonta,to od razu przypomina mi się 20.10.1998 i mecz Wisły z Parmą w Krakowie.Płaczyński reprezentował wtedy firmę UFA(z niej wykluł się SportFive)i próbował po konflikcie z Wisłą zablokować transmisję tv do Włoch.Chodziło o kilkaset tysięcy $.Nie udało mu się.Na trybunach dużo mówiło się o tej sprawie.Co się potem stało,wszyscy wiemy.Historia zatacza koło?Oby to nie był zły omen.
Odpowiedz cytując