Wicked napisał(a):

|
a co ma mieć twój/nasz klub z czegoś co nie jest jego, ani czego nie wynajmuje?
|
nigdzie nie piszę ze coś ma miec - wprost przeciwnie- ale o tym piszę kilka postów wyżej
Wicked napisał(a):

|
Skoro Wisła tego nie chce robić, to niech zajmie się tym ktoś, kto ma to jakiś pomysł, tak aby kibicom było wygodnie odwiedzając R22. ...
|
A jaki ma Sport5 -najbardziej prawdopodobny jednak operator- pomysł?
No własnie- nie wie tego nikt i fantazjowanie o fitnessach i innych bajerach jest dobre dla zabicia czasu na forum - nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
To co zrobią (biura czy sale konferencyjne bo to napewno jest w projekcie) nie bedą dla kibiców ew.catering o ile Wisla tego nie zapewni więc .... skończmy może ta jałową dyskusje