Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9101
Stary 08.04.2010, 22:20
Wicked napisał(a):Wyświetl post
a co ma mieć twój/nasz klub z czegoś co nie jest jego, ani czego nie wynajmuje?
nigdzie nie piszę ze coś ma miec - wprost przeciwnie- ale o tym piszę kilka postów wyżej

Wicked napisał(a):Wyświetl post
Skoro Wisła tego nie chce robić, to niech zajmie się tym ktoś, kto ma to jakiś pomysł, tak aby kibicom było wygodnie odwiedzając R22. ...
A jaki ma Sport5 -najbardziej prawdopodobny jednak operator- pomysł?
No własnie- nie wie tego nikt i fantazjowanie o fitnessach i innych bajerach jest dobre dla zabicia czasu na forum - nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
To co zrobią (biura czy sale konferencyjne bo to napewno jest w projekcie) nie bedą dla kibiców ew.catering o ile Wisla tego nie zapewni więc .... skończmy może ta jałową dyskusje
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując