|
Bo nasze media mają bardzo wybiórcze (sic) spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.Przekręcają, manipulują, stosują populizm, karmią nas codziennie jakimś plastikowym gównem.
W zasadzie jedyną gazetą, którą da się chyba jeszcze czytać to dla mnie Dziennik Polski.
A wszystko to na potrzeby którejś z partii politycznej, więc dana gazeta idzie po wyznaczonej linii redakcyjnej.
Wydaje mi się, że kiedyś dziennikarstwo trzymało wyższy poziom.Od pewnego czasu media zamiast w pewien sposób kształcić, ogłupiają.Tyczy to się zarówno telewizji jak i gazet.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 08.04.2010 o godz. 22:15.
|