|
Senior Member
Offline
|
#1876

08.04.2010, 21:58
|
chester2010 napisał(a): 
|
Witam nuty spiewa ja dziewczyna o grubym głosie a idzie mniej wiecej tak I LOVE No Any Way Loves You Inside... i po tym jest taka bardzo charakterystyczna muzyczka... może komuś to wpadło w ucho
|
o to Ci chodzi?
http://agathaa.wrzuta.pl/audio/72g93...inside_and_out
|
|