Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1876
Stary 08.04.2010, 21:58
chester2010 napisał(a):Wyświetl post
Witam nuty spiewa ja dziewczyna o grubym głosie a idzie mniej wiecej tak I LOVE No Any Way Loves You Inside... i po tym jest taka bardzo charakterystyczna muzyczka... może komuś to wpadło w ucho

o to Ci chodzi?

http://agathaa.wrzuta.pl/audio/72g93...inside_and_out



Odpowiedz cytując