Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Kameleon
Member
Od: 11.2003
Offline
#
1894
08.04.2010, 21:41
massoud
napisał(a):
ma ktos wideo z brameczkami Messiego? na utub wszystko poblokowane
http://www.soccerstand.com/soccer/en...ona_vs_Arsenal
Jak dla mnie najlepszy livescore, może nie najszybszy ale ze względu na szybkie dodawanie skrótów, najlepszy
Kameleon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kameleon
Znajdź inne posty napisane przez Kameleon