|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#5357

08.04.2010, 19:52
|
leyzer87 napisał(a): 
|
Nie wydaje mi się, Cleber to duży chłopiec. Takiego lęku to się spodziewać można, po pokrakach typu Łobo, a nie po gościu który tak profesjonalnie podchodzi do zawodu.
|
a igły się bał...
|
|