|
Senior Member
Offline
|
#4814

08.04.2010, 19:46
|
Sancezz napisał(a): 
|
Arsenal ma akademie piłkarską, Barcelona, Bayern, Ajax, PSV i wiele wiele innych klubów ją posiada. W Polsce tego nie ma... nie ma też co biadolić, bo dużo piłkarzy z tych klubów nie przebija się do pierwszych składów swoich druzyn i duzej części z nich kończą się kontrakty i odchodzą za DARMO...
|
http://www.akademia.legia.com
Pozdrawiam serdecznie
|
|