|
Komisja Ligi anulowała żółtą kartkę Roberta Lewandowskiego
Na dzisiejszym posiedzeniu Komisja Ligi Ekstraklasy zdecydowała, że żółta kartka dla zawodnika Lecha Poznań Roberta Lewandowskiego nie będzie wliczana do rejestru napomnień.
Komisja podjęła taką decyzję po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo. Lewandowski został ukarany żółtą kartką w meczu z Legią Warszawa za próbę wymuszenia rzutu karnego.
Jednocześnie Komisja Ligi postanowiła nie uwzględnić protestu Lechii Gdańsk, stwierdzając, iż zawodnik Sergejs Kožans został prawidłowo ukarany żółtą kartką w 60. minucie meczu z Zagłębiem Lubin, co znalazło potwierdzenie w opinii Kolegium Sędziów PZPN.
źródło: Ekstraklasa SA
|