Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
frano_rozrywka
Member
Od: 11.2006
Skąd: z Rozrywki
Offline
#
1564
08.04.2010, 19:41
Krissu
napisał(a):
http://www.rp.pl/artykul/458738.html
Może niezupełnie o kibicowaniu ale nie za bardzo wiedziałem gdzie wrzucić.
tym bardziej go do Wisły!
Tylko Wisła
frano_rozrywka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do frano_rozrywka
Znajdź inne posty napisane przez frano_rozrywka