Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15386
Stary 08.04.2010, 19:24
Arkas napisał(a):Wyświetl post
W każdym zakładzie biorą 10% jako podatek na państwo, oprócz internetowych.
A co do sumy kwoty puszczonej to nie spotkałem się żeby nie chcieli puścic za grubszą. Czasem są mecze na które nie można uszczac więcej kasy niż jest obok typu napsiane ale to pisze wtedy.
Dzwonic to dzwonią, jak wygrasz większą sumkę bo nie trzymają grubszej kasy pod kluczem.

Pracownik, który puszcza kupon klientowi za grubsza kasę ma taki obowiązek dzwonić gdzieś tam. Raz była taka sytuacja gdy mój ojciec zagrał za grubszą kasę i wygrał wtedy troszku to pani która mu ten kupon puszczała groziło zwolnienie gdyż nie poinformowała tych z "góry" o wysokiej stawce.
Odpowiedz cytując