Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1563
Stary 08.04.2010, 19:19
Krissu napisał(a):Wyświetl post
http://www.rp.pl/artykul/458738.html

Może niezupełnie o kibicowaniu ale nie za bardzo wiedziałem gdzie wrzucić.
Nie rozumiem, facet ma takie poglądy i chvj komu do tego. A te akcje mniejszości żałosne... Oni mają prawo się eksponować na paradach, on ma prawo konstytucyjne do swobodnej wypowiedzie. Wogole zreszta w tych słowach nie ma nic obrazliwego. Ot opinia faceta na jakiś temat. Mam nadzieję, że go z Odry nie wywalą!
Odpowiedz cytując