Krissu napisał(a):

Nie rozumiem, facet ma takie poglądy i chvj komu do tego. A te akcje mniejszości żałosne... Oni mają prawo się eksponować na paradach, on ma prawo konstytucyjne do swobodnej wypowiedzie. Wogole zreszta w tych słowach nie ma nic obrazliwego. Ot opinia faceta na jakiś temat. Mam nadzieję, że go z Odry nie wywalą!