Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15385
Stary 08.04.2010, 16:30
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Ile można obstawić? Bo słyszałem, że np. od wysokich kwot coś nie chcą, albo gdzieś dzwonią? O co w tym chodzi?

Tam też 10% pobierają czy więcej?
W każdym zakładzie biorą 10% jako podatek na państwo, oprócz internetowych.
A co do sumy kwoty puszczonej to nie spotkałem się żeby nie chcieli puścic za grubszą. Czasem są mecze na które nie można uszczac więcej kasy niż jest obok typu napsiane ale to pisze wtedy.
Dzwonic to dzwonią, jak wygrasz większą sumkę bo nie trzymają grubszej kasy pod kluczem.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując