|
^^ To jest temat o stadionie więc się tu zajmujemy stadionem a nie innymi sprawami. Ty natomiast piszesz jakbyś już na 100% wiedział że operatorem będzie Sport5 mimo że nikt nie potwierdził nawet że rozmowy takie mają miejsce. Poza tym mnie interesuje cały stadion a nie tylko to co będzie wynajmowała Wisła
|