Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9094
Stary 08.04.2010, 16:23
^^ To jest temat o stadionie więc się tu zajmujemy stadionem a nie innymi sprawami. Ty natomiast piszesz jakbyś już na 100% wiedział że operatorem będzie Sport5 mimo że nikt nie potwierdził nawet że rozmowy takie mają miejsce. Poza tym mnie interesuje cały stadion a nie tylko to co będzie wynajmowała Wisła
Odpowiedz cytując