Wyświetl pojedynczy post
patryk:)
Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9087
Stary 08.04.2010, 09:56
Cytat:
Dzień otwarty stadionu na Letnicy

Wszyscy zainteresowani budową PGE Areny Gdańsk będą mogli obejrzeć postępy budowy podzas dnia otwartego stadionu w niedzielę 18 kwietnia.

Goście będą mogli w asyście inżynierów nadzorujących na co dzień budowę, obejrzeć stadion od środka. Do ich dyspozycji będzie również 60-metrowy dźwig, który umożliwi zobaczenie areny z góry. chętni bedą równiez mogli przelecieć nad stadionem balonem!

Na amatorów mocnych wrażeń czekają także m.in. przejażdżki jeepami, ścianka wspinaczkowa i park linowy.

Na tych, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w komputerowej piłce nożnej czekać będą stanowiska firmy Electronic Arts, gdzie każdy będzie mógł rozegrać futbolowy turniej marzeń, używając najnowocześniejszych konsolil i gier.

Dla najmłodszych przygotowane będą plac zabaw, mini zoo oraz pokazy magii w wykonaniu iluzjonisty Ziutiniego.

Każdy będzie mógł kupić pocztówkę stadionową i wysłać do znajomych, ze specjalnym stemplem, przygotowanym na tę okazję przez Pocztę Polską.

W przerwie będzie można zjeść smaczny posiłek i w pełni sił wrócić do zabawy - a bawimy się aż do 17.00.

Na scenie zagrają: New Boogie Down School, Sławek Bieniek oraz Golden Life.

Aby łatwiej można było dostać się na Letnicę, w niedzielę tramwaje linii 4 i 10 będą kursowały jak w dni powszednie.

ŹRÓDŁO: Biuro ds. Euro 2012 UM Gdańsk
http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ktualnoci.html
A co z naszym dniem otwartym.....
Odpowiedz cytując