Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9085
Stary 08.04.2010, 09:37
Ech, u nas za te przestrzenie będzie odpowiadał operator, więc albo sam urządzi tam swoje biura, albo dadzą ogłoszenia: "przestrzeń biurowa do wynajęcia" i tyle.
Odpowiedz cytując