Wyświetl pojedynczy post
DoggTS
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9084
Stary 08.04.2010, 09:23
w biznesie często jest tak ze kto pierwszy ten ma później lepsza pozycje na rynku - oby nie było tak tym razem - Cracovia już zaprasza do składania ofert pod wynajem lokali komercyjnych na swoim nowym stadionem...
link: http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6723&x=0
widziałem tez dziś reklamę tego na Wielickiej jadać tramwajem.
Odpowiedz cytując