w biznesie często jest tak ze kto pierwszy ten ma później lepsza pozycje na rynku - oby nie było tak tym razem - Cracovia już zaprasza do składania ofert pod wynajem lokali komercyjnych na swoim nowym stadionem...
link:
http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6723&x=0
widziałem tez dziś reklamę tego na Wielickiej jadać tramwajem.